JARNÍ KOLEKCE!

Den pro ženy

Dne 25.4. 2024 Vás čeká den plný krásy, stylu a skvělé kávy v Kids coffee SMETANAK.

Začátek v 10:00, konec v 17:00.

Můžete se přijít podívat na českou značku Alla fashion, s oblékáním Vám ráda pomůže stylista, nechat se nalíčit přírodní kosmetikou a na nakonec si nechat udělat portrét od fotografa. 

Dále pro Vás budou připraveny zajímavé přednášky o zdravém životním stylu (jídlo, cvičení, přírodní kosmetika) a nebo si můžete vyslechnout přednášku Holistický přístup v pojetí člověka (duševní a fyzické zdraví).

A pokud nevíte, zda by Vás z široké nabídky něco zaujalo, přijďte si jen tak užít atmosféru a k tomu si koupit výbornou kávu nebo na něco dobrého na zub :).

Pro skupinku 8 a více dětí v případě potřeby zajistíme hlídaní v dětském koutku, ale je nutné objednat minimálně týden předem.  

Program: 

10:00 začátek akce

11:00 první přednáška - Přírodní kosmetika 

11:45 druhá přednáška - Strava dětí a teenagerů

12:30 třetí přednáška - Holistický přístup v pojetí člověka (duševní a fyzické zdraví)

13:15 čtvrtá přednáška - Pohyb v životě ženy 

14:00 pátá přednáška - Stylu naproti 

Kapacita přednášek je 15 osob. 

V průběhu celé akce bude možnost osobní konzultace a poradenství v péči o pleť, včetně líčení. Dále si můžete vyzkoušet oblečení Alla fashion a nakonec se nechat vyfotit.

Pokud by Vás zajímalo něco více k daným přednáškám, můžete své konkrétní dotazy směrovat k přednášejícím.

Pokud budete mít zájem o nalíčení nebo o jakoukoli přednášku, moc by nám pomohlo, kdyby jste nám napsali mail a domluvíme se na konkrétním času líčení a možnosti opakování přednášky. 

Kontakt: info@allafashion.cz

Den pro ženy_banner web alla-2

Zpět do obchodu